• Milí rodičia!

Na lište Zápis do 1. ročníka nájdete elektronickú prihlášku, ktorú je potrebné vypísať (podľa údajov z rodného listu aj s použitím diakritických znamienok, pretože tieto údaje sa prenášajú do školského informačného systému) a odoslať. Ak by ste mali problém pri vypisovaní elektronickej prihlášky, radi Vám s ňou pomôžeme v dňoch zápisu 8. a 9. apríla. Zároveň je potrebné, aby ste v určenom termíne zápisu priniesli so sebou podpísanú prihlášku, ktorú ste dostali v materskej škole alebo si ju môžete vytlačiť TU (musí byť podpísaná obidvoma zákonnými zástupcami dieťaťa). K zápisu je potrebný aj OP rodiča, ktorý príde dieťa zapísať a rodný list dieťaťa.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete informovať na tel. čísle 0911 969 118, 043/5522475 alebo emailom zsmsvavrecka@zsvavrecka.edu.sk

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru, ktorú ste nám preukázali výberom našej školy.

• Veľkonočné prianie

• Prajeme Vám krásne veľkonočné sviatky plné zdravia, vzájomného porozumenia, lásky a radosti v kruhu najbližších.

Kolektív ZŠ s MŠ Vavrečka

• Oznamujeme rodičom a žiakom,

že veľkonočné prázdniny sú v termíne od 1. apríla 2021 (štvrtok) do 6. apríla 2021 (utorok).

Vyučovanie (prezenčná výučba) sa začne v stredu 7. apríla.

K nástupu do školy je opäť potrebné odovzdať:

- čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti podpísané zákonným zástupcom žiaka TU

- kópiu negatívneho antigénového alebo PCR testu (nie staršieho ako 7 dní), prípadne potvrdenie o výnimke jedného zákonného zástupcu (k nahliadnutiu).

Testovanie prebehne v sobotu, dňa 3. apríla 2021, od 7:00 do 14:00 hod. v kultúrnom dome.

• Deň učiteľov 2021

• Milé kolegyne, ku Dňu učiteľov Vám želám veľa trpezlivosti, originálnych nápadov a lásky k povolaniu, ktoré je zároveň naším poslaním. Vážim si Vašu ústretovosť, pochopenie, spoluprácu i ochotu zapájať sa do nových výziev. Vaše majstrovstvo spočíva aj v tom, že i v náročnom období sa dokážete usmievať a šíriť vedomosti a úctu k vzdelaniu s láskou. Želám Vám pevné zdravie, nemiznúci úsmev na tvári, žiačikov s úprimným srdiečkom a nežnými slovami na perách "Moja najlepšia pani učiteľka"....

S úctou  Mgr. Dana Serdelová

• Pokyny k nástupu žiakov 15. marca 2021 do školy

• Vážení rodičia,
            naďalej platí, že jeden zákonný zástupca žiaka sa musí testovať raz za 7 dní. Testovanie prebehne v sobotu, dňa 13. marca 2021, od 7:00 do 16:00 hod. v kultúrnom dome.
            V pondelok, 15.marca, je pri nástupe do školy potrebné odovzdať:
            - čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti podpísané zákonným zástupcom žiaka,
              výnimke jedného zákonného zástupcu
            (k nahliadnutiu).