• Školský rok 2018/2019

•

Lucián Gabriel Minárik, žiak 3.A triedy sa v okresnom kole súťaže   "OCHRANÁRIK" sa umiestnil na 1. mieste.

Ján Buc, žiak 1.A triedy sa v okresnom kole súťaže "OCHRANÁRIK" sa umiestnil na     3. mieste.

Žiaci 1.B triedy  sa stali výhercami oravského kola súťaže "Jeseň s Viki" vyhlásenej  Papierníctvom Viki.

Lucián Gabriel Minárik sa stal výhercom oravského kola súťaže "Jeseň s Viki"  vyhlásenej Papierníctvom Viki.

Ella Kurtulíková, žiačka 1.A triedy sa stala úspešnou riešiteľkou celoslovenského kola súťaže "Veľký olympijský kvíz".

Jakub Kačena, žiak 2.A triedy sa umiestnil v regionálnom kole (pre okresy NO, TS, DK) "Vesmír očami detí" na 3. mieste.

Školský klub detí získal v celoštátnej súťaži "O najkrajšiu kraslicu" diplom "Za hravý prístup".

V súťažnom projekte "Príbeh hudby" naša škola sa umiestnila na 1.mieste, získala finančnú výhru 300€ na dopravu a 100 vstupeniek na koncert v Bratislave.

V matematickej súťaži "PYTAGORIÁDA" úspešní riešitelia: Jakub Olašák, Aneta  Pjentková, Igor Janol – 3.A, Simona Košťálová, Lea Puváková, Michaela  Adamcová  zo  4.A - postúp do OK.

Naši žiaci sa zapojili do celoslovenskej súťaže "Všetkovedko", v ktorej odpovedali na otázky z  rôznych oblastí- vlastiveda, prírodoveda, anglický jazyk, slovenský jazyk,... Najúspešnejšia z našej školy bola Aneta Pjentková (3.A), ktorá získala titul Všetkovedko školy a bola i úspešnou riešiteľkou celoslovenského kola. Jakub Olašák (3.A) a Jakub Kačena (2.A) získali titul Všetkovedko.

V matematickej súťaži "Matematický klokan" žiak 2.A  tríedy Jakub Kačena,  získal  titul   Šampión školy, bol úspešný riešiteľ celoslovenského kola.