• Čítajme s porozumením

• V júni sme zrealizovali každoročnú súťaž ČÍTAJME S POROZUMENÍM. Každý ročník mal svojho víťaza. Srdečne blahoželáme Karolíne Bronerskej a Karolíne Krivdovej z 1.A, Natálii Košťálovej z 2.A, Šimonovi Ferenčíkovi z 3.A a Tímei Gurovej zo 4.A. Víťazi získali cenu v podobe peknej knihy. Dúfame, že ich bude motivovať do ďalšieho čítania.

• Maksík

• Aj tento rok sa naši žiaci – druháci, tretiaci a štvrtáci- zapojili do celoslovenskej matematickej súťaže MAKSÍK. Súťaž pre všetky bystré hlavičky sa realizuje na škole každý rok. Súťaži sa korešpondečne v piatich kolách počas celého roka. Blahoželáme Jánovi Znakovi (2.A) a Markovi Kuráňovi (3.A) k získaniu titulu Najmúdrejší Maksáčik, a ostatným žiakom k získaniu diplomu a malej ceny.

• Pre nášho NAJ tata

• Futbal zahrať, Lego zložiť,  či bicykel opraviť, všetko zvládneš, tatinko náš, na všetko si odborník.

Chceme Ti dnes poďakovať, a zasa raz zopakovať, že si pre nás ten NAJ tato, nezabúdaj nikdy na to!

• Súťaž v anglickom jazyku

• ENGLISH STAR je medzinárodná súťaž v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl. Jej hlavným poslaním je propagovať a popularizovať anglický jazyk ako vyučovací predmet, ale aj záživne motivovať žiakov k úspešnému riešeniu písomných testov a skúšok. Súťaž umožnila žiakom zábavnou formou porovnávať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl, predviesť okoliu svoje schopnosti a dosiahnuť patričné ohodnotenie a uznanie. Súťaž Englishstar oslovila našich žiakov a splnila ich očakávania. Mohli si overiť úroveň svojich vedomostí aj z cudzieho jazyka. Srdečne blahoželáme všetkým zúčastneným, nakoľko úroveň ich vedomostí je vysoká, všetci dosiahli úroveň viac ako 90 %. Svedčí o tom získanie diplomov so zlatou medailou a malým darčekom. Najúspešnejším spomedzi súťažiacich sa stal Peter Ďurana z 3.A , ktorý dosiahol 100% úspešnosť. Gratulujeme a tešíme sa na anglické súťaženie o rok.