• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Mesiac september odomkol školskú bránu a prázdninové dni odcestovali na dovolenku do krajiny spomienok. Dvojmesačný čas oddychu oficiálne ukončil 4. september, kedy sa žiaci opäť vrátili do školských lavíc. Po slávnostnej svätej omši sa v škole všetkým prihovorila pani riaditeľka Mgr. Dana Serdelová. S úsmevom privítala pani učiteľky, žiakov a rodičov. Špeciálne sa prihovorila prváčikom, ktorým zaželala veľa úspechov pri plnení nových školských povinností. Tento rok sme ich privítali 32. Všetkých žiakov a zamestnancov školy prišiel  osobne pozdraviť aj pán starosta Ing. Karol Pjentek. Naša školská rodina sa v tomto šk. roku rozrástla o nové posily: Mgr. Natália Rajnohová – triedna učiteľka 1.A, Mgr. Dominika Žembéryová – vychovávateľka v ŠKD II. a Mgr. Monika Lipničanová, ktorá bude na škole pôsobiť ako špeciálna pedagogička.

Všetkým zamestnancom, žiakom, rodičom a priateľom našej školy želáme úspešný školský rok plný zážitkov a elánu. Veľa zdravia, síl a trpezlivosti pri zdolávaní akýchkoľvek prekážok!

• Naši naj zberači...

• V školskom roku 2022/2023 sa žiaci opäť zapojili do zberu papiera, pomarančovej kôry a plastových vrchnáčikov. Vyhodnotenie výsledkov sa uskutočnilo dňa 29.06.2023. Víťazi jednotlivých zberov získali pekné ceny, všetci zapojení sladkú odmenu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili, pomáhali pri zberoch. Podali tak pomocnú ruku prírode, škole a Martinkovi, ku ktorému  poputujú plastové vrchnáčiky. Za aktívnu prácu v Zelenej škole boli odmenení 1.A - Marián Jančiga, Jakub Feranec, 2.A - Tamara Hutirová, Nina holubová, Maroš Škuta, 3.A- Martin Babinský, Olívia Hoľmová, Šimon Ferenčík, Nina Jančigová, Filip Kramarčík, 4.A - Richard Pjentek, Karolína Pjentková, Michal Čiernik.

Zber plastových vrchnáčikov     Zber papiera                                       Zber pomarančovej kôry

1, Maroš Škuta - 13,80 kg             1. Lilien Matkulčíková - 862 kg            1. Lukas Fabian - 11,90 kg

2. Ivan Šimják - 6,35 kg                 2. Marko Kuráň - 657 kg                      2. Tamara Hrkľová - 11,54 kg

3. Marko Kuráň - 3,30 kg               3. Lukas Fabian - 302 kg                     3. Šimon Ferenčík - 4,6 kg

• Zober loptu nie drogy

• Koncoročná akcia s názvom "Zober loptu, nie drogy" je naším tradičným športovým podujatím, ktoré je súčasťou posledných dní strávených v škole. Žiaci si medzi sebou zasúťažili v obľúbenej vybíjanej. Športový deň bol plný športového ducha a zábavy.

• Vavrečka 204

029 01 Vavrečka