19. jún bol pre našich štvrtákov výnimočný. Prežili večer plný emócií, radosti, zábavy a krásnych spomienok. Bola to rozlúčka s prvým stupňom, s triednou pani učiteľkou, ktorá ich počas štyroch uplynulých rokov sprevádzala na ceste za vedomosťami, novými skúsenosťami a zážitkami, no pre niektorých to bola aj rozlúčka so školou. Ich dojímavé slová vďaky pani riaditeľke aj triednej pani učiteľke hriali pri srdci. Úprimné vyznania a spomienky ukázali, aké silné putá sa medzi žiakmi a pedagógmi počas rokov vytvorili. Do básní, ktoré písali jeden o druhom, vložili slová a rýmy, ktoré trefne hovorili o spolužiakových záujmoch, pozitívnych vlastnostiach, o tom, čo je v ňom naj. Žiaci určite nezabudnú na zážitky z večernej hry a športových súťaží, ktoré preverili ich šikovnosť, spoluprácu a dôvtip. Smiech a dobrá nálada sa ozývali až do neskorého večera. O chutné občerstvenie sa postarali obetavé mamky, ktoré pre všetkých pripravili spoločnú večeru v podobe chrumkavých hranoliek a hotdogov. Spokojnosť žiakov najlepšie vystihli ich slová pri odchode domov: „To bol najkrajší deň v škole.“ „Super sme sa zabavili.“ „Takéto dni by sa mohli opakovať aj viackrát do roka.“ Našim štvrtákom prajeme veľa úspechov na ich ďalšej ceste. Nech nikdy nestratia zvedavosť, chuť objavovať nové veci a odvahu kráčať za svojimi snami.
Triedna učiteľka a kolektív školy