Zápis do 1. ročníka

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR určuje termín zápisu dieťaťa na povinnú školskú dochádzku od 15. apríla 2020 do 30. apríla 2020. Zápisy budú školy organizovať bez osobnej prítomnosti detí. Odporúča sa komunikácia elektronickou formou, ak to technické podmienky umožňujú.

Zápis detí do 1. ročníka sa uskutoční dňa 20. apríla 2020 (pondelok) v čase od 9.00 h. do 17.00 h. v budove školy bez prítomnosti detí.

Naša škola  umožňuje vyplniť rodičom prihlášku na školský rok 2020/2021 pre svoje dieťa prostredníctvom online formulára:

Rodičia prinesú rodný list dieťaťa, občiansky preukaz, zápisný lístok podpísaný obidvoma rodičmi a 13,00 € na zaplatenie zošitov.

Vstup rodičov do priestorov školy bude zabezpečený podľa pokynov na dverách budovy. Škola zabezpečí dodržiavanie hygienicko - epidemiologických opatrení na ochranu zdravia a ohrozenia života.

Zápisný lístok si môžete stiahnúť v časti Tlačivá.

Oznam o zápise detí do 1.ročníka                              Čo nám hovorí o zápise legislatíva

Psychologické vyšetrenie školskej zrelosti                     Budúci prvák by mal vedieť

Odklad školskej dochádzky                                              Desatoro pre prvákov

Vaše dieťa sa stane školákom                                       Keď sa vo výchove dieťaťa nedarí