• Videá z projektu

•

A sme na konci. Smutný smajlík preto, že po viac ako piatich týždňoch usilovnej práce sme ukončili jeden neskutočne prínosný, kreatívny a podnecujúci projekt. Jeho cieľom bolo oboznámiť deti s príznakmi mozgovej príhody a naučiť ich včas zavolať prvú pomoc. Prínosom sa stali aj nápadité interaktívne animované materiály, ktoré obohatili hodiny zážitkového učenia. Dedko FERO, ADAM a babka SOFIA sa všetkým určite zapíšu do pamäti i do srdiečok. A TOMI? Postavičku odvážneho chlapčeka si všetci veľmi obľúbili. Stal sa vzorom pre viacerých žiakov. Naši prváci a tretiaci absolvovali projekt s nadšením a radosťou. Viac ako mesiac sa zúčastňovali zaujímavých aktivít, vždy s úsmevom a dobrou náladou. Pri hrách sa zároveň veľa naučili o náhlom ochorení - mozgovej príhode a jej príznakoch. V tomto školskom roku sa s projektom lúčime, ale tešíme sa na jeho budúce pokračovanie. Naši hrdinovia si za usilovnú prácu odniesli odmenu v podobe certifikátu, milej pozornosti a sladkosti. No a ako sme tento ročník FAST HEROES ukončili? Originálne a s nadšením. Presne takým, ktorý stále trvá. Bol to jedinečný, neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok. Zažite ho spolu s nami vo videu a presvedčíte sa, že učenie môže byť zábavné a že na našej škole to naozaj žije. A bodka, už sa tu viac nezmestí. Ďakujeme pani učiteľkám, žiakom a všetkým, ktorý sa na realizácii tohto super projektu spolupodieľali.

FAST HEROES Hrdinovia FAST z 1. a 3. triedy