• Staň sa aj ty Hrdinom FAST

• Pomaly finišuje a blížime sa ku koncu. Do medzinárodného projektu FAST HEROES sa zapojili naši prváci a tretiaci. Takmer 5 týždňov usilovne pracovali na všetkých aktivitách a úlohách v jednotlivých knihách. Pri ich plnení sa veľmi veľa naučili, zasmiali i zabavili. Na stránke školy v časti Projekty si môžete nájsť ďalšie informácie o projekte Hrdinovia FAST. Ak ste nestihli zaregistrovať svojho malého hrdinu, ešte stále tak môžete urobiť. Pripravujeme krásnu bodku za celým projektom, ktorá sa čoskoro objaví na našej webovej stránke. Určite sa máte na čo tešiť.

• Pokyny k vyučovaniu od 17. mája 2021

• Vážení rodičia,

od pondelka 17. mája 2021 je v platnosti nové Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti (môžete si ho stiahnuť TU), ktoré nevypĺňate každý pondelok. Predkladáte ho iba v prípade prerušenia dochádzky Vášho dieťaťa  v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov), napr. ak chýba v piatok + víkend + pondelok. Ďakujeme za porozumenie.

• Ocenení žiaci

• Centrum voľného času v Námestove organizuje počas celého roka rôzne súťaže. Naši žiaci sa v zimnom období zapojili do jednej z nich s názvom Najkrajšia vianočná ozdoba. Z prírodného aj odpadového materiálu vyrobilii originálnych anjelov, škriatkov, hviezdy.... Hoci sú zima a Vianoce už dávno za nami, vyhodnotenie súťaže, odovzdanie diplomov a vecných cien výhercom sa udialo až teraz, po uvoľnení pandemických opatrení. Z našich žiakov sa výhre tešili Soňa Jančigová3.A triedy a Jakub Kačena zo 4.A triedy. Obaja sa umiestnili na 3. mieste. Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za peknú reprezentáciu školy.

• Z lásky mojej mamičke...

• Milé naše drahé mamky, krásne, dobré, usmievavé.

Posielame pozdrav veľký, nech ste zdravé, pri nás stále.

Program sme si pripravili, pretože Vás ľúbime.

Z  lásky sme ho natočili, ste na svete jediné.

Za všetko Vám ďakujeme zo srdiečka úprimne.

Radosť pre Vás rozdať chceme, že ste super, každý vie.

Videopozdrav všetkým mamičkám TU.

• Pokyny k vyučovaniu od 3. mája 2021

• Od pondelka 3. mája 2021 už nie je potrebné preukazovať sa negatívnym testom zákonného zástupcu. Žiaci prinesú len nové čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti (môžete si ho stiahnuť TU). Následne ho prinesú už len v prípade, keď prerušia školskú dochádzku na viac ako 3 dni (vrátane víkendov a sviatkov). Viac sa dozviete v časti O škole- Dôležité oznamy.  Ďakujeme za porozumenie.