• Oznam

• Riaditeľka ZŠ s MŠ Vavrečka 204 oznamuje, že na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu bude vyučovanie na školách prerušené až do odvolania.

Informoval o tom minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling po rokovaní vlády dňa 24.03.2020..

Príprava žiakov na vyučovanie bude pokračovať i naďalej v domácom prostredí  formou dištančného vzdelávania.

Materská škôlka, školská jedáleň a školský klub detí nebudú v prevádzke.

Viac sa dozviete v časti Dôležité oznamy (ľavé menu).

• Organizačné pokyny

• Dôrazne žiadame rodičov a žiakov, aby dôsledne dodržiavali aj nasledovné pokyny:

- Počas zatvorenia školských zariadení platí prísny zákaz zoskupovania sa.
            - Nestretávať sa so spolužiakmi.
            - Nestretávať sa ani v rámci pobytu von, radšej voliť individuálne prechádzky s rodinou mimo ľudí.
            - Prísny zákaz vstupu do areálu školy.

Prosíme rodičov, aby sledovali našu webovú stránku, kde Vás budeme priebežne informovať o aktuálnom dianí. Príprava žiakov na vyučovanie bude prebiehať v domácom prostredí prostredníctvom stránky EduPage a online pokynov od pani učiteliek.

• Oznam

• Riaditeľka ZŠ s MŠ Vavrečka 204 oznamuje, že vo vzťahu k prebiehajúcim opatreniam na zabránenie šírenia ochorenia koronavírusu COVID - 19 a v súlade s usmernením Ministerstva školstva SR sa až do odvolania
            rušia plánované triedne rodičovské združenia, krúžková činnosť, prenájom posilňovne aj multifunkčného ihriska, ktoré budú pre verejnosť zatvorené.

Prijaté opatrenia:
            - pravidelne si umývať ruky mydlom a vodou po dobu najmenej 20 sekúnd alebo použiť dezinfekčný prostriedok na báze alkoholu
            -nedotýkať sa očí, nosa a úst neumytými rukami
            -pri kašľaní zakryť ústa a nos jednorazovou vreckovkou a následne ju zahodiť do koša
            -vyvarovať sa úzkeho kontaktu s ľuďmi, ktorí majú príznaky infekcie dýchacích ciest a ktorí majú najmenej jeden z nasledujúcich príznakov: horúčka, kašeľ, bolesť hrdla a dýchavičnosť